Hakkımızda

Mertokon İnşaat Mühendislik A.Ş ve Enerkon A.Ş'nin inşaat ve Güneş Enerjisi alanındaki tecrübelerini birleştirerek  2016 Eylül'de kurdukları Solars Enerji Sistemleri Anonim Şirketi, enerji ve elektrik sektöründe yatırımlar, lisanslı ve lisanssız Güneş Enerjisi Santralleri (GES) projeleri geliştirerek, danışmanlık desteği sunarak işin ilk sürecinden son aşamasına kadar hizmet sunmaktadır.

Mühendislik, gayrimenkul, inşaat sektörlerinde danışmanlık ve yatırım ortaklığı, enerji sektöründe verdiğimiz hizmetlerimizin temel noktasını yenilenebilir enerji oluşturmaktadır. Temel amacımız hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlarla karşılıklı fayda çerçevesinde hareket etmek ve en iyi hizmeti sunabilmektir.

Prensiplerimizin başında; kalite gelmekte ve bunu hizmet, şeffaflık, dürüstlük ve karşılıklı katkı sağlama anlayışları takip etmektedir.

SOLARS  Enerji Sistemleri Anonim Şirketi’ faaliyet gösterdiği alanlarda uluslararası standartlara tabii kalarak, çevreye zarar vermeyecek tesisler inşa ederek ve müşterilerine dürüstlük prensibinden ödün vermeden çalışmalarını yürütmeyi kendine ilke edinmiştir.
 

-516