YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN
Mertokon İnşaat Mühendislik A.Ş ve Enerkon A.Ş'nin inşaat ve Güneş Enerjisi alanlarındaki tecrübelerini birleştirerek  2016 yılının Eylül ayında, ülkemizin enerji ihtiyacını karşılamak  ve bu ihtiyacı ülkemizin en büyük zenginliklerinden bir tanesi olan Güneş Enerjisi'nden sağlamak amacıyla Solars Enerji Sistemleri Anonim Şirketi'ni hayata geçirdik.

Solars Enerji Sistemleri A.Ş. çatısı altında enerji ve elektrik sektöründe yatırımlar yapmak, lisanslı ve lisanssız Güneş Enerjisi Santralleri (GES) projeleri geliştirmek, danışmanlık desteğiyle hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlarla karşılıklı fayda çerçevesinde hareket ederek en iyi hizmeti sunmayı düsturumuz haline getirdik.

Temel prensiplerimizin başında ; kalite gelmekte ve bunu hizmet, şeffaflık, dürüstlük ve karşılıklı katkı sağlama anlayışları takip etmektedir.

Ülkemize ve milletimize faydalı olabilmek için çıktığımız bu yolda; bir kez daha, emek ve katkılarıyla yıllardır bizleri bir çok sektörde başarılara taşıyan yöneticilerimize, çalışanlarımıza, bizlere destek veren tüm kurum, kuruluş ve idarelerine teşekkür etmeyi borç biliriz.

Sevgi ve saygılarımla

Yönetim Kurulu Başkanı - MAHMUT SAMİ TOPBAŞ
 

-516